לעמוד הפייסבוק youtube Vegan Friendly תעודת כשרות לדף הבית

אנו בבאר מעדנים גאים להיות חלק מחבל ארץ הגליל, הידוע במשאבי הטבע הנהדרים שלו: מרחבים ירוקים, מי מעיינות, אוויר צח, אלפי דונמים של מטעים וכרמים. ועשרות יצרני מוצרי מזון איכותי: יקבי איכות, מחלבות המייצרות גבינות משובחות, מאפיות ובתי בד המפיקים שמן זית מצוין.  

מוצרינו מיוצרים ממרכיבים טבעיים. לא תמצאו אצלנו חומרים כימיים, צבעי מאכל, תמציות טעם וריח, מונוסודיום גלוטמט, חומרים משמרים ושאר מזיקים. אנחנו מגדלים בעצמנו את עשבי התיבול, קוטפים בעצמנו את הפירות, או קונים אותם ישירות מהמגדלים. אנחנו מאמינים, שככל שהמזון שאנחנו אוכלים קרוב יותר לטבע, כך הוא חיוני יותר ומלא באנרגיה.
made_in_israel_icon.jpg IMG-20110909-00198_Medium.jpg20120608_172557_Large.jpg

הבאר מעדנים  – מושלם לצמחונים וטבעונים ! 
בתהליך הייצור שלנו איננו משתמשים כלל בחומרים מן החי, ועל כן כל מוצרי הבאר מעדנים נושאים בגאווה תו איכות טבעוני. טעמיהם המיוחדים של הממרחים, הרטבים והקונפיטורות שלנו, משדרגים כל מנת טופו וסייטן, פסטה ואורז, ולכן נחשבים לחביביהם של צמחונים וטבעונים. הממרחים, הרטבים והקונפיטורות משתלבים באופן הרמוני גם בתבשילי ירקות וקטניות, ומכניסים הרבה שמחה וטעם לסיר ולצלחת.

_MG_6139_Small.jpgvegan.jpg_MG_6259.jpg
 
מפעל הבאר מעדנים הינו יצרן מאושר על ידי משרד הבריאותכל מוצרנו מיוצרים בעבודת יד, תוך הקפדה על איכות מקסימלית ועמידה בתנאים ובסטנדרטים גבוהים. קוד יצרן 1687/4.

_MG_8891_Small.jpg_MG_8905_Small.jpghand_made_icon.jpg

כשרות
מפעל הבאר מעדנים הינו מפעל כשר ושומר שבת, כל מוצרי הבאר מעדנים כשרים-פרווה (ללא חשש טבל ושביעית, ובתקופת חג הפסח כשרים לפסח.) בהשגחת רבנות ראש-פינה, בראשות הרב אברהם דוידוביץ'. 

1-215.jpg kosher_logo.jpgnbr_qbyt_mzvzh_hbr_mdnym_cut.jpg

כל מוצרנו מיוצרים בכלי זכוכית ידידותיים לסביבה. ההמדבקות ניתנות להסרה במים חמים והצנצנות והבקבוקים ניתנים לשימוש חוזר.

_MG_8835_Large.jpgamir-4.jpgrecycle_icon.jpg

לנמנעים מגלוטן: מלבד ריבת בצל ורוטב סילאן חרדל כל מוצרינו   - הם נטולי גלוטן!
ריבת הבצל והסילאן החרדל מכילים רוטב סויה, אך שימו לב, מדי שנה, בפסח, אנחנו מייצרים מהדורה מוגבלת של מוצרים אלו ללא גלוטן. 

gluten_free.png1-11.jpg1-440.jpg